10/23 

Minint tarptautinę kredito unijų dieną, šių metų spalio 5-15 dienomis Trakų kredito unija skelbė vaikų piešinių konkursą „Kartu mes galime daugiau“. Konkurso pagrindinis tikslas – kredito unijos bendradarbiavimo su rajono švietimo įstaigomis, mokiniais ir jų tėveliais plėtra, gerosios patirties sklaida apie Trakų rajone aktyviai veikiantį bendruomeninį banką – kredito uniją.

Savo piešiniuose vaikai stengėsi atvaizduoti  žemės rutulio, mus supančios gamtos ir žmonių sąlyčio taškus, bendrystės jausmus, nes tik būdami kartu, tai galime pasiekti. Paskatinti mokytojų ir tėvelių, piešinių konkurse aktyviai dalyvavo Bijūnų mokyklos – daugiafunkcinio centro, Aukštadvario mokyklos – darželio „Gandriukas“ mokiniai.

Buvo labai malonu aplankyti šaunias mūsų mokyklas, pagerbti vaikų piešinių konkurso “Kartu mes galime daugiau” nugalėtojus Aukštadvario mokykloje – darželyje “Gandriukas” ir Bijūnų mokykloje – daugiafunkciniame centre. Piešinių konkurse dalyvavusiems mokiniams buvo įteikti saldūs prizai. Konkurso nugalėtojomis tapo Aukštadvario mokyklos – darželio „Gandriukas 3 klasės mokinė Agnė Malijauskaitė ir  Bijūnų mokyklos – daugiafunkcinio centro mokinė Ugnė Braziulevičiūtė. Šioms mergaitėms buvo įteikti mediniai suvenyrai – taupyklės, o minėtų mokyklų vadovams – Trakų kredito unijos skirtos padėkos.

Administracijos vadovė Jadvyga Dzencevičienė

P.S. Nuotraukose –  akimirkos, aptariant piešinių konkurso rezultatus.