Naujienos

Mokėjimo kortelių skaitytuvai – nuo šiol ir Trakų kredito unijos nariams

Trakų kredito unija yra Lietuvos centrinės kredito unijos, vienijančios 45 unijas visoje Lietuvoje,  narė,  teikianti visas svarbiausias finansines paslaugas fiziniams ir juridiniams asmenims, ūkininkams, vietos savivaldos institucijoms bei organizacijoms. Tapęs kredito unijos nariu, fizinis ar juridinis asmuo gali atidaryti mokėjimo sąskaitą, vykdyti visas finansines operacijas grynaisiais pinigais ar naudojantis elektroninės bankininkystės sistema „i-Unija“, naudotis unijų išduodamomis kredito ir debeto mokėjimo kortelėmis. Kredito unija  savo nariams sudaro sąlygas taupyti,  sudarant terminuotų ir taupomųjų indėlių sutartis, teikia paskolas būstui įsigyti ar atnaujinti, taip pat paskolas su valstybės paskata pirmajam būstui, vartojimo paskolas bei paskolas verslo pradžiai per verslumo skatinimo fondą su INVEGOS garantija.  Mes aktyviai finansuojame  smulkiojo ir vidutinio verslo projektus, jaunas įmones, žemės ūkio veikla besiverčiančius ūkininkus ir žemės ūkio bendroves.

Pastaraisiais metais Lietuvoje nuolat stebimos augančios atsiskaitymo už prekes ir paslaugas mokėjimo kortelėmis augimo tendencijos. Apklausos rodo, kad Lietuvos gyventojai noriai atsiskaitytų kortelėmis net ir už smulkius pirkinius, tačiau kol kas tokia galimybė šalyje prieinama dar ne visose pardavimo ir paslaugų teikimo vietose. Apliepiant augantį atsiskaitymo mokėjimo kortelėmis poreikį, visos Lietuvoje veikiančios LCKU grupės narės, tarp kurių ir Trakų  kredito unija, pradėjo teikti mokėjimo kortelių aptarnavimo paslaugą, kurią sudaro kortelių skaitytuvų nuoma ir atsiskaitymo duomenų apdorojimas.

Mokėjimo kortelės – patogesnis atsiskaitymo būdas tiek pardavėjams ir paslaugų teikėjams, tiek klientams. Nauja mokėjimo kortelių aptarnavimo paslauga realizuojama kartu su partneriais UAB „EPS LT“ ir „Nets Denmark“. „EPS LT“ nuo šiol rūpinsis kredito unijos narių mokėjimo kortelių skaitytuvų paruošimu, mokėjimo operacijų siuntimu, programinės įrangos priežiūra ir teiks pagalbos tarnybos paslaugas. Tuo tarpu „Nets Denmark“ padalinys Lietuvoje apdoros atsiskaitymų duomenis.

„EPS LT“ generalinės direktorės Sonatos Alkimaitės teigimu, bendradarbiavimas su kredito unijomis – abipusiai vertingas: „Mūsų įmonė jau ne vienerius metus teikia paslaugas ne tik prekybos bei degalinių tinklams, bet ir nedidelėms prekybos, paslaugų įmonėmis, individualią veiklą vykdantiems asmenims. Partnerystė su LKU kredito unijų grupės klientais, kredito unijų nariais  mums atveria galimybes dar labiau išplėsti savo veiklą į regionus, dirbant su partneriais, esančiais arčiausiai savo klientų“, – sako S. Alkimaitė.

Saugesniam, lengvesniam ir patogesniam atsiskaitymo būdui tapus prieinamam, kviečiu Trakų rajono smulkius verslininkus, mažas įmones, kurios iki šiolei vykdo veiklą tik grynais pinigais,  tapti Trakų kredito unijos pirmaisiais mokėjimo kortelių aptarnavimo paslaugos naudotojais. Juk kortelių skaitytuvas Jūsų veikloje yra didelis privalumas. Mokėjimo kortelių skaitytuvų nuomos ir aptarnavimo paslauga bus teikiama tiems juridiniams asmenims ar privatiems verslininkams, kurie yra  kredito unijos nariai ir joje turi sąskaitą. Savo narių patogumui, priklausomai nuo vykdomos veiklos pobūdžio, kredito unija siūlo išsinuomoti dviejų tipų kortelių skaitytuvus: laisvai pastatomus ir nešiojamus. Taip pat galima pasirašyti tiek trumpalaikės, tiek ilgalaikės mokėjimo kortelių aptarnavimo paslaugos teikimo sutartis, galiojančias nuo kelių dienų ar savaitės, iki daugiau negu vienų metų.

Primename, kad norėdami išsinuomoti mokėjimo kortelių skaitytuvą, turite atvykti į kredito uniją, kur pateiksite prašymus dėl kortelių skaitytuvų nuomos ir mokėjimo kortelių aptarnavimo paslaugų. Platesnę informaciją apie mokėjimo kortelių aptarnavimo paslaugas suteiksime Jums, atvykus į kredito uniją. Maloniai Jūsų laukiame adresu: Vytauto 19-1 Trakai. Tel. pasiteiravimui: 8 528 51234.

Pagarbiai administracijos vadovė Jadvyga Dzencevičienė

Atgal