Paslaugų teikimo sąlygos ir įkainiai

Kredito unijos mokėjimo paslaugų teikimo sąlygos

Dėmesio!

Informuojame, kad nuo 2023 m. spalio 1 d. keičiasi Trakų kredito unijos teikiamų paslaugų įkainiai ir Mokėjimo paslaugų teikimo sąlygos (toliau – Sąlygos).

Siekdami suteikti Klientų poreikius atitinkančias paslaugas, nuolat peržiūrime jų kainodarą, todėl informuojame, kad nuo 2023 metų spalio 1 dienos įsigalioja nauji Trakų kredito unijos teikiamų paslaugų įkainiai.

Su naujais, nuo 2023 m. spalio 1 d., įsigaliosiančiais Trakų kredito unijos teikiamų paslaugų įkainiais galite susipažinti čia: įkainiai

Taip pat informuojame, kad nuo 2023 m. spalio 1 d. keičiasi Trakų kredito unijos Mokėjimo paslaugų teikimo sąlygos (toliau – Sąlygos).

Kas keičiasi?

Buvo patikslintos šios nuostatos:

  • Papildėme informacija, kad kai kurie mokėjimai gali būti atidėti ar nevykdomi, jeigu jų negalime atlikti dėl teisinių ar reguliavimo reikalavimų arba prireikus atlikti papildomas patikras. Daugiau informacijos pateikta Sąlygų 7 dalyje.
  • Patikslinta informacija dėl mokėjimo operacijų atsekimo ir mokėjimo operacijų lėšų atgavimo. Daugiau informacijos pateikta Sąlygų 14 dalyje.
  • Patikslinta informacija dėl sutarčių galiojimo ir pabaigos nurodant, kokiais atvejais kredito unija turi teisę nutraukti sutartį, pagal kurią vykdo mokėjimo operacijas. Daugiau informacijos pateikta Sąlygų 18 dalyje.
  • Sąlygų 19 d. pateikta atnaujinta informacija dėl skundų nagrinėjimo kredito unijoje.
  • ir kt.

„Trakų kredito unijos mokėjimo paslaugų teikimo sąlygos“

Turite abejonių dėl būsimų pasikeitimų?

Šis procesas vyks sklandžiai ir tai neturės poveikio Trakų kredito unijos teikiamoms paslaugoms. Jeigu dėl šių pasikeitimų nuspręstumėte uždaryti sąskaitą, gali tai padaryti nemokamai iki 2023 m. rugsėjo 30 d. informuodami kredito uniją raštu.

Taip pat, jei nesutinkate su naujais paslaugų įkainių pokyčiais, turite teisę neatlygintinai atsisakyti Trakų kredito unijos teikiamų paslaugų, kurioms taikomi pakeitimai, jei pateiksite raštišką pranešimą iki 2023 m. spalio 1 d. ir įvykdysite visus iš sutarties kylančius įsipareigojimus. Jei iki minėtos datos negausime Jūsų pranešimo, laikysime, kad su pakeitimais sutinkate.

Pagarbiai

Trakų kredito unija

Dėmesio!

Informuojame, kad nuo 2019 m. balandžio 25 d. keičiasi Trakų kredito unijos mokėjimo paslaugų teikimo sąlygos.

Informuojame, kad nuo 2019 m. balandžio 25 d. keičiasi Trakų kredito unijos mokėjimo paslaugų teikimo sąlygos. Su naujomis mokėjimo paslaugų teikimo sąlygomis galite susipažinti čia.

Jei turite klausimų, informacijos teiraukitės tel. 8 528 51 234 arba el. paštu [email protected]

Jei sutinkate su mokėjimo paslaugų teikimo sąlygų pakeitimais, Jums nereikia atlikti jokių veiksmų. Primename, kad, jei nesutinkate su šiais pakeitimais, turite teisę neatlygintinai nutraukti su kredito unija sudarytą bendrąją sutartį iki 2019 m. balandžio 24 d dienos.

Pagarbiai

Trakų kredito unija

Dėmesio!

Keičiasi Trakų kredito unijos mokėjimo paslaugų teikimo sąlygos galiojančios nuo 2018-08-01 iki 2019-04-24.

Informuojame, kad nuo 2018 m. rugpjūčio 1 d. keičiasi Trakų kredito unijos mokėjimo paslaugų teikimo sąlygos. Su naujomis mokėjimo paslaugų teikimo sąlygomis galite susipažinti čia.

Jei turite klausimų, informacijos teiraukitės tel. 8 528 51 234 arba el. paštu [email protected]

Jei sutinkate su mokėjimo paslaugų teikimo sąlygų pakeitimais, Jums nereikia atlikti jokių veiksmų. Primename, kad, jei nesutinkate su šiais pakeitimais, turite teisę neatlygintinai nutraukti su kredito unija sudarytą bendrąją sutartį iki 2018 m. rugpjūčio 1 dienos.

Pagarbiai

Trakų kredito unija